sadsad x
asdasd
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Mutfak Masa ve Sandalye Takımları

Evlerin en sıcak alanları şüphesiz mutfaklar ya da yemek alanlarıdır. Yemek her zaman insanları birleştirmiş, paylaşımını arttırmış, mükemmel fikirlerin meydana, sınırsız sohbetlerin sürdürüldüğü, lezzetin hem damakta hem dilde hem kulakta hem gözde tekrardan tadıldığı bir alandır. Bu alanın lezzeti belki de sahip olduğu sıcak enerjinin yansıyacağı bir dekorasyonla taçlandırılmalıdır ki tamamlanmış olsun.

Mutfağın kalbinde şekillenecek olan tasarım anlayışı, hanenin her unsurunu yansıtabilen bir nitelikte olmalıdır. Bu nitelik mutfak masa takımı çeşitleri etrafında, alanın genişliği, aldığı ışık ve kullanılabilen alan göz önünde bulundurularak özenle seçilmelidir. Mutfak sandalyesi çeşitlerini ve benchleri ile hanenin ruhunu temsil edecek kontrastları içeren bir kombin yaratılıp renklerle de odanın ambiyansını destekleyecek seçimlerle mükemmel yemek odalarında tercih edebilirsiniz.

Tasarımı destekleyen, bunun yanı sıra fonksiyonelliği ve sağlığı önceleyen malzemeleri kullanılışıyla yalnızca alanı değerlendirmekle kalmayıp hayatlarımıza da nitelik katmak, yuva diyeceğimiz alanların oluşturulmasında dikkate alınması gereken bir unsurdur. Bu bağlamda; mutfak takımlarındaki ürünlerin içerisindeki malzemeler, kumaş kalitesi, mutfak sandalyelerinin ergonomisi ve bakım koşulları da karar vermeden önce dikkate alınması gereken bir kategoridir.

Tüm bu kategoriler dikkate alınıp hem ihtiyaca hem de zevke uygun bir seçim yapıldığı takdirde, yemek yapmanın, sofrada paylaşımın ve daha güzel nice yeni anının biriktirilmesinin önünde ne tür bir engel olabilir? Bir mutfak masası etrafında gelişebilecek hikayelere ortak olmak bu noktada bizler için paha biçilemez.

Avokado Konsept olarak tasarımından malzemesinin niteliğine kadar ince eleyip sık dokuduğumuz ürünlerimizle ve %100 el işçiliğiyle birleştirdiğimiz, sevgi dolu aynı zamanda doğal malzemelerle yarattığımız her bütçeye uygun fiyatlarla küçük mutfaklar için ve daha niceleriyle sizleri bekliyoruz. Mutfak genişliğine göre ebat çeşitliliğimiz ve oturak adediyle kişi sayısına uyumlu kombinasyon imkanlarına sahip doğal ve modern tasarımlarımızla yaşam alanlarınızı daha dekoratif kılmak için, Avokado Konsept’te uygun fiyatlarla avantajlar sunuyoruz. İki gün içerisinde dilediğiniz ürünü kargoya verme garantisiyle en hızlı ve güvenli şekilde hayalinizdeki mutfak masa takımına sahip olabilirsiniz.

Doğal Ahşap Malzemeli Mutfak Masa Takımı Modelleri

Hem tasarımlarımızdaki doğallığı ön planda tutmak, hem İskandinav tasarımlarındaki doğa temasına uçtan uca yedirilmiş modern dokunuşu hissettirmek için oturma odası tasarımlarımızda olduğu gibi ahşap malzeme kullanmayı terçih ettik. Ahşap, hem şekil verdirmek adına üretim sürecinde büyük bir konfor ve esneklik sağlarken kullandığımız fırınlanmış gürgen ağacının samimiyet içeren çatlak yüzeyi, sıcak bir mutfak masası olacağını adeta kantlıyor.

Ahşap mutfak masa takımları tasarımsal zenginliğinin yanı sıra, temizleme açısından kolaylık sağlamasıyla da mutfak masasıseçenekleri arasında göze çarpar. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilen Avokado Konseptmutfak masa takımları kanserojen malzeme içermeyen selülozik boya ile ulaşılan mükemmel doku sayesinde mutfak köşelerinin, yemek odalarının sıcaklığına modern bir dokunuş katıyor.

En önemlisi ise doğallığı yaşam alanımızda hissetme imkanı. Doğal malzemelerle üretilen mutfak masası takımları hem mutfaklarını değiştirmek isteyen sizler için hem de hayat dostlarımız olan evcil hayvanlarımız için sıcak olan yuvamızı daha da güvenli kılıyor.


4, 6 ve 8 Kişilik Olan Mutfak Masaları

Geniş bir mutfak muhtemelen her insanın arzu ettiği bir şeydir. Sadece yemek aktivitelerinde değil adeta 2. Bir salon görevini gören, mutfak masası etrafında yeniden dizayn edilen yeni bir alan oluşturmak büyük bir konfordur. Bu durumu imkanlı kılmak farklı ebatlarda mutfak masa takımları ile mümkün!

Ailenin ya da evin yaşayan fertlerinin sayılarına bağımlı bir şekilde mutfak masası seçiminde ebat çok önemlidir. Genellikle 4 kişilik bir masa 160 cm uzunluğunda üretilmektedir. Küçük-orta ölçekli bir yemek bölümü için uygun bir seçenek olarak kendini göstermektedir. Daha büyük ya da misafir seven bir hane için 160 cm uzunluğundaki masalara sahip mutfak masa takımları farklı olan mutfak sandalyesi fiyatları ve bench kombinasyonları sayesinde 6 hatta 8 kişilik bir mutfak masası olarak kullanılabilir.

200 cm uzunluğundaki mutfak masaları adeta bir saray sofrası kurmak, sevdiklerinizle en güzel tariflerin ve mutluluğun paylaşıldığı bir alan için vazgeçilmezdir. Hem mutfak alanının genişliğine hem de sizlerin misafir yoğunluğunuza bağlı olarak mutfak masa takımları ebatlarına göre çeşitliliğe sahiptir.

Göz Alıcı Mutfak Sandalye ve Bench Modelleri

Mutfak masası seçiminin ardından takımın nasıl bir kombin oluşturacağı ve dekorasyonun kendi içindeki zenginliğini arttırmak için mutfak sandalyesi ve bench seçimi önemli bir rol oynamaktadır. Konforu bir üst noktaya taşımak için bench veya mutfak sandalyesinde dikkate alınması gereken oturma konforu, malzemesi, kullanılan kumaş ve dizaynı bir üst seviyeye çıkarmak için renk tercihi önemli filtrelerdir.

Bu noktada yelpaze oldukça geniştir. Mutfak masalarının çevresini donatacak mutfak sandalyesi modelleri ve benchlerle kurulabilecek farklı kombinasyonlar tasarıma ve yemek alanlarına zenginlik katacak unsurlardır. Dar alanları efektif değerlendirmek için de sandalye fiyatları ve bench seçimleri büyük bir özgürlük alanı oluşturur.

Mutfak sandalyesi ve bench seçimlerinde bir önemli konu da kullanılmış kumaşın yapısıyla ilgilidir. Kumaşın özellikleri yine mutfak masalarında olduğu gibi temizlenebilirlik ve evcil hayvanlarımızın sağlığı konusunda önem taşır. Tasarım ve konforun bir numaralı değişkeni olan malzeme seçiminde önemli yer kaplayan kumaş seçimi de, yemek odalarının yapısını değiştirme niteliğindedir. 

Ergonomi, günümüzde özellikle önem kazanan bir unsur olmuştur. Oturma rahatlığı yalnzıca yemek odası deneyimini arttırmak adına değil, sofralarda vaktin nasıl geçtiğini anlamadığımız zamanlarda oturma sağlığını koruması bakımından önemli bir kategoridir. Oturaklarda kullanılan ray ve sünger teknolojileri mutfak sandalyesi seçimlerinde önemsenmesi gerektiğini düşündüğümüz bir unsur olduğundan üretim sürecinde değer verdiğimiz bir alan bulmuştur.  

Mutfak Dekorasyonunda Tercih Edilen Kombinler

Dar alanların olumsuz bir tarafı vardır; sofralarınızda istediğiniz kadar arkadaşınızı ağırlayamayabilirsiz. Bu duruma akılcı çözümler getirmek adına mutfak masası modellerinde sandalye ve benchlerle farklı kombinasyonlar oluşturabilme imkanını sağlayan tasarımlar büyük bir konfor sağlarlar. 

140 cm uzunluğundaki bir yemek masası bu tasarımsal rahatlık sayesinde 6 kişilik bir sofraya dönüşebilir. Avokado Konsept olarak tasarımlarımızda bench ve sandalye sayılarıyla yeniden yaratılabilecek konforlu çok yönlülük sunan, uygun fiyatlarla farklı kombinasyonlara imkan sağlayan modern iskandinav çizgimiz yemek alanlarınıza çok boyutlu bir rahatlık sağlayacak.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.